Aktivitou starostu Závažnej Poruby pristúpil správca cesty 3. triedy (VÚC ZA) k úprave asfaltového povrchu v úseku od mosta ponad diaľnicu až po vstup do Závažnej Poruby.

Najskôr poškodený plášť vozovky odstránili frézou a potom natiahli nový koberec. Takto sa úsek cesty v dĺžke 230 m stal nielen kvalitnejším, pohodlnejším, ale aj bezpečnejším. Podobne sa pristúpilo k vyspraveniu výtlkov na celej Hlavnej ulici. Cesta je už OK, no od vodičov žiada dodržovať pravidlá cestnej premávky a sledovať tachometer.

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________