V uplynulých dňoch sa neaktívni futbalisti, alebo old boys z našej obce zúčastnili turnaja v malom futbale o putovný pohár starostu obce Konská.

Po dobrom športovom výkone sme sa stali celkovými víťazmi turnaja a obsadili 1. miesto a domov doniesli putovný pohár. Za najlepšieho brankára turnaja bol vyhlásený tiež náš hráč  Jaroslav Mikuš. Po turnaji sme si v príjemnom prostredí pod Západnými Tatrami pochutili na dobrom guláši a nadviazali nové priateľstvá.

Fotogaléria: (05)

Text i foto: -Vladimír Mlynček, spracoval:-webm-©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________