Služby Božie z príležitosti nového školského roka sa konali v nedeľu 3. septembra 2017. Žiaci i študenti prijali požehnanie. V úcte a pravde prosili nebeského Otca, aby po odpočinku a nabratí nových síl si obľúbili školu a získali nové vedomosti.

Ochraňoval ich na tele i na duši, dobre sa pripravili na život a postavili na vlastné nohy. Vo svojom duchovnom živote nachádzali cestu k Pánu Bohu, na nej zotrvali a nažívali v Jeho pravde. Prosili o dobrých učiteľov a láskavých rodičov. Na záver si spoločne zaspievali nábožnú pieseň: "Pane, osvieť svoju tvár a milosťou nás obdar! Žehnaj a ochraňuj nás v tento i budúci čas..."

Fotogaléria: (04)

Text: i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________