Na našom štadióne sa predstavil favorit súťaže z Ružomberka. Od začiatku mali miernu prevahu, obrana domácich však odolávala až do momentu keď bol odpískaný pokutový kop, ktorý premenil  Zsigmund.

Náznaky šancí mali aj naši chlapci Herčut a Račko. V závere polčasu po rohu prudkou strelou zvýšil vedenie hostí Almaský. V druhom polčase chceli domáci s výsledkom dačo urobiť avšak boli to opäť vyspelejší hostia, ktorí po rýchlom protiútoku Ferenčíkom skórovali. Potom ten istý hráč z rohu dal štvrtý gól. V závere zápasu sa domácemu Repčekovi podarilo skorigovať výsledok. Porubänia v zápase bojovali, na lepších hostí to jednoducho nestačilo.

Najbližšie sa na našom štadióne predstavia v stredu naši dorastenci o 16:00 h proti Liptovskej Lúžnej. V nedeľu žiaci o 11:30 h proti Trstenej a potom 13.9.2017 o 16:00 h príde pamätný zápas tretieho kola Slovnaft cupu proti majstrovskej Žiline. Srdečne Vás na tieto zápasy pozývame.

ŠK Závažná Poruba – MFK Ružomberok(1:4)

Fotogaléria: (06)

Text: -pb-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________