V zápase s Tvrdošínom chceli chlapci odčiniť zlý výkon z Kysuckého Nového Mesta a hneď od začiatku sa pustili do súpera čoho výsledkom bol gól už v prvej minúte, keď Golisov priamy kop dorazil do siete Koštiaľ.

Netešili sme sa však dlho a hostia z rohu vyrovnali. Opäť sme pritlačili a po rohu skóroval Patrik Perašín. Ďalej sme boli lepší a mrzieť nás môže niekoľko tutoviek. Druhý polčas bol vyrovnaný, hostia niekoľko krát pohrozili, avšak boli sme to opäť my kto skóroval, keď ušiel Kreva, ktorý prihral Praštiakovi a ten poľahky skóroval. Do konca sa hralo už len medzi šestnástkami a tak sme si pripísali veľmi dôležité víťazstvo.

V ďalšom kole privítame v nedeľu 3.9. 2017 juniorku Ružomberka.

ŠK Závažná Poruba : ŠK Tvrdošín 3 : 1

Fotogaléria: (04)

Text: -pb-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________