Dňa 19.8.2017 sa družstvo DHZ Závažná Poruba zúčastnilo Memoriálu Vladimíra Kováča v obci Žiar. Tento rok sa umiestnilo na 1. mieste a získalo hlavnú cenu ako aj putovný pohár.

Na tejto súťaži sa ukázalo, že hasičina nie je len o tom odbehnúť za čo najlepší čas, ale o schopnostiach a pripravenosti. V tom naše družstvo vyniká. Ukázali sme tu hlavne čo treba a to ochraňovať príbytky našich občanov ako aj ich majetok. A to sa ukázalo aj na tejto súťaži kde bolo treba nasať vodu s prírodného zdroja a byť boja schopný a to je hlavné.

Fotogaléria: (08)

Text i foto:-DHZ Závažná Poruba-, spracoval: -webm- ©2017

Komentárov   

# GratuláciaDušan Migaľa 2017-08-20 10:53
Takéto správy sa dobre čítajú a vedia potešiť. Naším hasičom gratulujeme k úspechu. Ďakujeme za reprezentáciu Závažnej Poruby. Nech sú stále dobre púripravení, akcieschpní, no nemusia zasahovať.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________