Stretnutie pri hranici 2017 sa uskutočnilo 19. augusta 2017 v amfiteátri vo Východnej. Na stretnutí dôchodcov vystúpili spevácke a tanečné skupiny, folklórne súbory z ČR, Poľska, JDS Košického kraja a z jednotlivých okresov Žilinského kraja.

Okres Liptovský Mikuláš reprezentovali spevácko tanečná skupina z Bobrovca a folklórna skupina Poludnica zo Závažnej Poruby, ktorá uviedla Privítanku murárov.

Vystúpenie Poludnice potleskom ocenilo viac ako dve tisícky prítomných divákov a Krajská organizácia JDS v Žiline odovzdala Poludnici Ďakovný list.

Fotogaléria: (04)

Text:-dm-, foto:-K. Devečková-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________