Dopravná situácia v Okoličnom je viac ako kritická. Kto vychádza na osemnástku od Závažnej Poruby do Liptovského Mikuláša nemá šancu. Aj keď vedenie obce avizuje, žiada riešenie, vec je akoby zakliata.

Vraj komplikované vlastnícke vzťahy, finančné prostriedky... Ťažko posúdiť, čo komplikovaný problém najviac komplikuje. Zdá sa, že len ľudia, čo aj v tejto veci rozhodujú. Čo teda robiť? Vydržať!

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2017

Komentárov   

# Výhovorky!Ondrej Dvoran 2017-08-12 09:46
Kde nie je snaha nie je ani riešenie !!! ???
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________