Vzácne predstavenie prírody sa naskytlo všetkým, čo prichádzali domov v utorok podvečer od Iľanova (8. augusta 2017). Na lúky Bankovej spolu priletelo osemdesiatdeväť bocianov.

Okoloidúci zastali a počítali. No o čom sa bociany zhovárali nevedno. Vieme len, že bociany nosia deti a preto v radosti očakávame, koľko detí "prinesú" do Závažnej Poruby.

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2017

Komentárov   

# BocianyOndrej Dvoran 2017-08-12 09:48
Že by to bola členská schôdza ???
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________