Slovensko zasiahli prvý augustový týždeň extrémne horúčavy.

V piatok 4. augusta 2017 o 14. hodine sa v Závažnej Porube ortuť teplomera blížila k 39°Celzia.

Takéto teploty už predstavujú potencionálne nebezpečenstvo pre ľudské zdravie, fyzické aktivity a tvorbu požiarov. "Cez víkend sa má ochladiť", hovoria meteorológovia. Počkáme a uvidíme, či mali pravdu.

Text i foto: -dm-, spracoval:-webnm-©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________