Dňa 22.7.2017 sa na ihrisku v Závažnej Porube stretli chlapci a funkcionári vtedajšieho futbalového mužstva dospelých ktorí hrali v sezóne rokov 1995/1996 za vtedajší TJ POKROK Závažná Poruba (terajší ŠK Závažná Poruba).

Pripomenuli si postup z 2.triedy okresného majstrovstva do 1.B triedy krajského majstrovstva. Za myšlienkou a organizáciou tohoto stretnutia stála dvojica hráčov tohoto kolektívu, Ján Iľanovský a Igor Vyskočány. Chlapci si príjemne a veselo spolu s vtedajším trénerom Marianom Kuchárikom st. pripomenuli a pospomínali na chvíle strávené pri futbale a živote s ním pri veľmi chutnom guláši, ktorý si spoločne navarili. Počas stretnutia si pripomenuli zapálením sviečky aj nášho kamaráta, spoluhráča Miroslava Iľanovského. Česť jeho pamiatke!

Spomienka na sezónu 1995/1996 vyšla úspešne a dokonale! Tešíme sa na nasledujúci ročník!

Fotogaléria: (06)

Text: -jb-, foto: -Ján Iľanovský-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________