Oddiel ZRTV (základná a rekreačná telesná výchovy) ŠK Závažná Poruba sa venuje aj náročnejšej forme jogy, ktorej sa hovorí akrojoga.

Akrojoga sa cvičí vo dvojici, kde jeden z partnerov poskytuje druhému akýsi základ (oporu) pre vykonávanie akrobatických pozícií. Tento dynamický štýl jogy prináša človeku mnoho zdravotných i psychických výhod a naviac zdôrazňuje dôležitosť vzájomnej spolupráce a dôvery. Akrojogisti sa pravidelne stretávajú a z cvičenia majú nielen športový, ale aj estetický zážitok.

Ako trénerka pôsobí Paulínka Dideková (Beťková).

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________