Po roku opäť zastavila Malokarpatská vínna cesta v záhrade Domu Milana Rúfusa. Stalo sa tak v piatok 14. júla 2017. Bolo to radostné stretnutie umocnené piesňou a rozhovormi nad pohárom dobrého vína.

Hostí privítal starosta Pavel Beťko. Folklórna skupina Poludnica ponúkla porubské piesne a tance. Prítomní mali možnosť navštíviť Dom Milana Rúfusa. Vydarenú akciu pripravili: Občianske združenie Malokarpatská vínna cesta, OZ Naveky závažná a Obec Závažná Poruba. Veľké vína Malých Karpát potešili účastníkov tejto neobyčajne zaujímavej a atraktívnej aktivity a stala sa inšpiráciou pre konzumáciu kvalitných slovenských vín. Viac: www.mvc.sk

Fotogaléria: (04)

Text: -dm-, foto: -pb-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________