Organizátori 23. ročníka futbalového turnaja O pohár starostu mali v tomto roku veľa dôvodov pre radosť. Turnaj naplnil ciele po stránke športovej, kultúrnej i spoločenskej.

Diváci si prišli na svoje, veď sledovali dobrý futbal a spolu videli 26 gólov. V čase turnaja svoju futbalovú dráhu ukončil Milan Vyskoč. V bráne Závažnej Poruby stál viac ako sedem rokov a patril k stabilným oporám mužstva. Podobne kopačky na klinec zavesil aj Matej Beťko. V drese Závažnej Poruby hrával 25 rokov a patril k najproduktívnejším a najtvorivejším hráčom mužstva. Vedenie ŠK obidvom hráčom poďakovalo za reprezentáciu a odovzdalo spomienkové darčeky. Atmosféru turnaja umocnilo vystúpenie gymnastiek ŠK, tanečnej skupiny Seniorka a Poludnice.

Za najlepšieho futbalistu turnaja bol vyhlásený Patrik Laco (MFK L.M.). Veľkú tortu mu odovzdala manželka starostu Iveta Beťková.

Aj guľáš sa vydaril. Nezvýšilo ani do varešky.

Výsledky:

  1. MFK L. Mikuláš
  2. FK Poprad
  3. Závažná Poruba
  4. TJ Liptovská Štiavnica

Fotogaléria: (12)

Text:-dm-, foto: -Ing. Ján Jambrich-, spracoval: -webm- ©2017

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________