V Košiciach sa v dňoch 9. - 11.6.2017 uskutočnili Letné majstrovstvá Slovenskej republiky v plávaní najmladších žiakov, na ktorých sa zúčastnil aj Jakub NEMTUŠIAK. V piatok Jakub zabojoval v disciplíne 100 metrov motýlik, kde vybojoval striebornú medailu.

V sobotu pridal ďalšiu medailu, tentoraz zlatú a stal sa majstrom SR pre rok 2017 v disciplíne 50 metrov motýlik. V posledný deň pretekov si výborným výkonom doplnil svoju zbierku cenných kovov o bronz v disciplíne 50 metrov voľný spôsob.

Fotogaléria: (04)

Poznámka: Jakubovi Nemtušiakovi srdečne gratulujeme k vzornej reprezentácii našej obce. Dúfame, že v podobných výsledkoch bude aj naďalej pokračovať. -webm-

Text i foto: -Dušan Nemtušiak-, spracoval -webm-©2017

Komentárov   

# RE: Majster Slovenskej republiky žije pod Poludnicouelena chovanová 2017-06-15 10:17
Gratulujem.Špor tové gény v rodine nevyhynuli. Je úžasné vidieť, že aj v dnešnej dobe je Jakub nielen počítačovo ale aj telesne zdatný a pritom stále skromný chlapec.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________