Okresná organizácia JDS v Liptovskom Mikuláši usporiadala v piatok 19. mája 2017 tradičný senior majáles v Štarte v Liptovskom Jáne.

Bolo tu všetko, čo na takúto zábavu patrí: dobrá nálada, ešte lepšie počasie, radostný tanec, oslovujúci kultúrny program i výborný guľáš. K počúvaniu i do tanca hral Senior Band – z Liptovského Jána.

Tanečná skupina Seniorka zo Závažnej Poruby majáles uviedla dynamickým tancom Život je hra v choreografii Eleny Chovanovej.

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2017

Komentárov   

# RE: Život je hra, majáles radosť zo životaelena chovanova 2017-05-21 16:54
Nebola som fyzicky /len v myšlienkach / s vami , ale veľmi vás chcem pochváliť za to, čo je jasné z fotiek a čo na vás najviac oceňovala porota na okresnom kole - za elán a úsmev. Veľmi vám pristane a teším sa s vami, že život je naozaj hra.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________