V utorok 20.12. prebehol v priestoroch našej školy v poradí už piaty ročník Vianočných dielní. Skladalo sa, lepilo, maľovalo, zdobilo, v pozadí hrali koledy a celú predvianočnú atmosféru krásne dopĺňal teplý, sladký, ovocný punč.

Ďakujeme za  hojnú účasť žiakov, rodičov, starých rodičov, ale aj bývalých žiakov a taktiež za veľkú pomoc pri samotnom priebehu celej akcie.

Fotogaléria: (20)

Text i foto: -Bobáková Bohdana-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________