Rok čitateľskej gramotnosti alebo Dajme knižkám druhú šancu - aj takto by sme mohli nazvať ďalšiu úspešnú akciu, burzu kníh, ktorá sa uskutočnila v našej škole dňa 15.12.

Encyklopédie, rozprávkové, detektívky, dobrodružné... Knihy pre malých aj veľkých, ktoré si doniesli žiaci na výmenu, tak našli svojich nových, spokojných majiteľov a naďalej môžu robiť radosť.

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -Bobáková Bohdana-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________