V noci z utorka na stredu (27. - 28. decembra 2016) pripadlo nového snehu. Silný nárazový vietor spôsobil skraty na elektrickom vedení a Závažná Poruba sa ocitla v tme. Verejné osvetlenie prestalo svietiť.

Hneď ráno sa poruchy odstránili a pracovníci obce začali so zimnou údržbou miestnych komunikácií. Autá parkujúce na ulici vytvárajú prekážky a spôsobujú problémy pre dopravu i údržbu. (viď priložene fotografie)

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________