Ráno na Štefana sa oteplilo, mrholilo a Poludnica sa skryla do hmly. Od Rakytovice súvislá vrstva snehu a chodník ľadovou vrstvou pokrytý. Podmienky neskutočné, ale tradičný vianočný výstup na Poludnicu predsa zdolalo niekoľko nadšencov zimnej turistiky.

Na vrchole ich čakalo "mlieko", vietor, no najviac pohoda, dobrá nálada a radosť z výstupu. Nezdržali sa tu dlho, nedalo sa. Len spoločné foto ako z rozprávkovej zimy a hneď zostup. Darmo je. Počasiu nerozkážeš, no tradícia vstala ako ten snehuliak, čo postavili z nového snehu.

Fotogaléria: (04)

Text:-dm-, foto:-Richard Macko a kolektív- spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________