Prichádza k nám potichu čas vianočných sviatkov, čas, keď sa všetci ľudia stíšia, upokoja a začnú prežívať pohodu domáceho krbu v spoločnosti svojich detí, rodičov, priateľov a známych. Je to obdobie, keď nikto nie je sám a ľudia majú k sebe tak nejako bližšie.

24. decembra všetci zasadnú k štedrovečernej hostine a pod stromčekom spoločne rozbalia darčeky. A predsa nie VŠETCI. Žijú medzi nami aj také matky a otcovia, ktorí nebudú tieto sviatky tráviť so svojimi blízkymi. Nie preto, že by nechceli, ale preto, lebo ich životným poslaním je starať sa o nevládnych, chorých a opustených ľudí v domovoch dôchodcov či v nemocniciach, ktorí to šťastie prežiť sviatky doma nemali. Sú to Anjeli v bielom, ktorý obetujú svoje pohodlie v prospech iných. Robia to s láskou a profesionalitou.

Pomyslite si na nich, keď budete sadať k štedrej večeri.

Ďakujem všetkým zamestnancom Domova sociálnych služieb a zariadenia pre seniorov za ich obetavú, láskavú a profesionálnu prácu, ktorú počas celého roka odviedli a do ďalších dní im prajem veľa zdravia, šťastia a síl.

Mgr. Andrea Hodžová, riaditeľka DSSaZpS

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-Mgr. Andrea Hodžová-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________