Radostnú predvianočnú atmosféru vniesli deti z gymnastického oddielu ŠK Závažná Poruba svojím vystúpením do našej telocvične.

V pondelok podvečer (19.12.2016) sa prítomným divákom predstavili v pódiových skladbách, ale aj vlastnými choreografiami gymnastických zostáv. Boli odmenené nielen potleskom, ale aj sladkým prekvapením.

Deti gymnastického oddielu, spolu s trénerkami prajú všetkým šťastné a radostné prežitie vianočných sviatkov.

Fotogaléria: (06)

Text:-Iveta Beťková-, foto:-J. Jambrich-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________