Vianoce v našej materskej škole zažiarili opäť - tento raz ale po anglicky. Deti sa na záverečnej tohtoročnej hodine oboznámili so zvykmi, piesňami a koledami, ako ich poznajú deti v anglicky hovoriacich krajinách.

Objavili sme tajomstvo christmas crackers, potešili nás drobnosti, ktoré obsahovali, zahrali sme sa na vianočných kráľov a na záver sme si vytvorili i novoročný ohňostroj. Proste - boli to Vianoce ako majú byť: radostné a veselé.

Fotogaléria: (08)

Text:-Elena Chovanová-, foto: -Lívia Fárníková-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________