V poslednú adventnú nedeľu 18.12.2016 boli služby Božie iné ako po ostatné nedele v roku – boli slávnostné – spojené s programom detí.

Po skrátených službách božích, nechýbali básničky v podaní mladších detí, spestrené hudobným vystúpením – kolied v podaní mladších muzikantov. Naši konfirmandi predviedli scénku o Vianociach v bežnej rodine – a o pochopení pravej podstaty Vianoc. V programe vystúpil aj cirkevný spevokol Fidelitas, ktorý svojím nádherným spevom prispel do bohatého programu.

V závere zaznela spoločná pieseň: "Počujete spievať zvony vianočné?", ktorá umocnila emotívny zážitok adventného koncertu, z ktorého nejeden z nás odchádzal so zamyslením tej pravej podstaty Vianoc.

Text:-Lucia Bačíková-, foto: -Ivana Mernová-, spracoval: -webm- ©2016

 

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________