Scénické pásmo zostavené z vianočných zvykov, kolied, vinšovania, tancovania a scénok potešil v nedeľu 18. decembra 2016 rovnako malých ako veľkých.

Divadelná sála sa zaplnila do posledného miesta a každý, čo prišiel, odchádzal očarený vystúpením detí. Vianočný koncert svojou dramaturgiou oslovil celé rodiny a stal sa tradičnou súčasťou adventných dní. Bol to darček od detí dospelým. Rodičia pripravili milé "prekvapko". Ponúkli vianočný punč a darčeky pod stromček.

Starosta Pavel Beťko poďakoval účinkujúcim i učiteľkám, čo program zostavili, nacvičili a uviedli. Všetkým zaželal radostné prežitie Vianoc a veľa zdravia v roku 2017.

Fotogaléria: (10)

Text:-dm-, foto: -Ing. Ján Jambrich-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________