Orchester ZUŠ J.L. Bellu ART COLLEGIUM Nicolaus a Okresný učiteľský spevokol TATRAN - dirigent Ľubomír Raši, ponúkli Závažnej Porube 18. decembra 2016 v evanjelickom kostole darček vo forme predvianočného koncertu zostaveného zo svetoznámych kolied a skladieb Bacha a Vivaldiho.

Okrem hudby znelo aj Božie slovo. Evanjelický farár Vladimír Pavlík uviedol: "Advent je čas stíšenia a zamyslenia, čo pre nás znamenajú Vianoce. Očakávame dar najcennejší. Narodí sa ten, ktorý nám môže zmeniť celý život. Spasiteľ prináša lásku, Božiu milosť a spásu. Pokoj a trvalú radosť. Netreba veľa. Len Mu vo svojom srdci vytvoriť betlehem..."

Koncert sa stretol s obrovským záujmom poslucháčov a divákov, čo vyjadrili v závere potleskom v stoji – standing ovation.

Fotogaléria: (04)

Text i foto:-dm-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________