Rodná obec básnika Milana Rúfusa bola v TV JOJ. Lektorka Domu Milana Rúfusa, Dana Kuľhavá: "Závažná Poruba zostala pre básnika Závažnou celý život".

"To znamená pre našu obec veľa, pretože ju zviditeľnil, dá sa povedať na celom svete," povedal starosta obce, Ing. Pavel Beťko.

(na sledovanie videa z TV JOJ kliknite na obrázok)

Pokiaľ chcete sledovať iba reláciu o našej obci, nastavte si video približne na čas 28:35 (na obrázku so starostom pozri červený pásik s časom ako príklad)

©2016-webm-

 

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________