Muži zo štyroch cirkevných zborov sa stretli 2.12.2016 v zborovej miestnosti evanjelickej a.v. fare v Závažnej Porube na biblickej hodine mužov.

Pod vedením domáceho farára Vladimíra Pavlíka otvorili stránky Markovho evanjelia a vypočuli si výklad k ďalším jeho pasážam z 9. kapitoly. Potešili sa aj pripravenému občerstveniu.

Táto biblická hodina mužov je stretávaním sa mužov zo štyroch cirkevných zborov, Liptovského Jána, Liptovského Ondreja, Smrečian a Závažnej Poruby.

Koná sa vždy prvú stredu v mesiaci, postupne v jednotlivých cirkevných zboroch. Uvítajú medzi sebou ďalších mužov, ktorí by mali záujem o stretnutia.

Fotogaléria: (07)

Text i foto: -pt-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________