Šiesty december sa v našej škole niesol v atmosfére tvorivého učenia, rozžiarených detských očí, plných očakávania a radosti. Už od rána panovala sviatočná nálada a tá sa niesla celou školou.

Jej vyvrcholením bola návšteva Mikuláša s Anjelikom. Priniesli plný kôš balíčkov. Za nimi sa prikradol Čert vo vrecku mal nachystané uhlie, ale nemal ním koho obdarovať. Deti boli poslušné, usmiate a prekypovali nedočkavosťou predviesť program zložený z piesni, básni a riekaniek.

Všetci sme sa potešili a výsledkom bol skvelo prežitý deň.

Fotogaléria: (08)

Text i foto: -Mgr. Mária Boltižiarová, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________