V tejto predvianočnej atmosfére sa 6.12.2016, na Mikuláša, uskutočnila v Obecnej knižnici v Závažnej Porube beseda o knihe "Ženy, ktoré behali s vlkmi".

Autorka knihy v nej podáva obraz ženy na základe mýtov, príbehov a rozprávok. Kniha je poznaním duše ženy, jej nespútanosti, vytrvalosti a sily.

Keďže je písaná dosť ťažkým štýlom, jej podstatu nám prišla priblížiť PaedDr. Soňa Barániová. Toto podujatie sme si okrem besedy spríjemnili aj posedením pri dobrom čaji a domácom koláči z kuchyne pani Barániovej.

Prítomných oslovil pútavý výklad, o čom svedčila aj živá a zaujímavá debata v závere besedy.

Fotogaléria: (05)

Text:-Ľudmila Kráľová-, foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________