Dňa 26.11.2016 sa naše gymnastky ŠK Závažná Poruba zúčastnili Prehliadky pódiových skladieb v Prahe. Festival bol otvorený všetkým vekovým kategóriám od najmenších až po seniorov a rôznym formám pohybu.

Tešili sme sa z milého privítania a priateľskej atmosféry, ktorá sa niesla celou prehliadkou. Naša skladba Detská radosť sa zaradila medzi sedem ocenených skladieb.

Sme radi, že dievčatá svojím výkonom zaujali porotu a roztlieskali divákov. Dievčatá si odnášali dobrý pocit zo svojho vystúpenia a vracali sa domov plné dojmov z poznávania kultúrnych pamiatok Prahy a to vďaka Simonke a Miškovi Žabokrským, Beátke Staroňovej, ktorí sa nám venovali počas víkendu a pripravili dievčatám pestrý program. V ich spoločnosti sme si zažili veľa zábavy a strávili mnoho pekných chvíľ.

Fotogaléria: (07)

Text:-Iveta Beťková-, foto: -M. Macková-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________