Sociálne zariadenia v kultúrnom dome poznamenal zub času. Vybavenosťou a podmienkami prestali spĺňať potrebné požiadavky.

Samospráva obce preto pristúpila v novembri roku 2016 ku komplexnej rekonštrukcii a modernizácii všetkej vybavenosti týchto priestorov. Najskôr bolo potrebné vypracovať projektovú dokumentáciu, vykonať búracie a stavebné práce. Na novo inštalovať prívod vody, vybudovať kanalizáciu, elektrické rozvody, ventiláciu a postupne kompletizovať celé zariadenie.

Modernizácia prináša so sebou aj niektoré zmeny: dámske i pánske toalety budú na prízemí a pribudnú aj WC pre imobilných občanov.

Kolaudácia je naplánovaná na 9.decembra 2016.

Fotogaléria: (04)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________