Krása priateľstva nespočíva v natiahnutej ruke, ani v milom úsmeve, ale v radosti zo stretnutia ľudí, ktorí si dokážu navzájom pomôcť. Nielen slovom, ale i činom.

Kamaráta posilniť na duchu a keď treba, nezištne podať pomocnú ruku. Naši priatelia (na obrázkoch) sa pravidelne stretávajú už niekoľko rokov. Tentoraz sa miestom stretnutia stal Bufet u Fera. V príjemnej atmosfére sobotného večera si pochutili na držkovici majstra kuchára Janka Polóniho. Túto špecialitu a domáce výrobky zaliali pohárom dobrého vína. V rozpomienkach na rok končiaci prežili chvíle radosti a múdrej ľudskosti.

Úspešné stretnutie priateľov v predvianočnom čase pripravili bratia Mlynčekovci.

Fotogaléria: (06)

Text i foto: -dm-, spracoval: -webm- ©2016

Copyright © 2011-2017.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________