Do našej obecnej knižnice sme za prvé dva mesiace v roku 2014 zakúpili niekoľko zaujímavých titulov. Všetky sa dajú požičať počas otváracej doby.

 

 1. Grázlik Gabo v hlavnej úlohe, Francesca Simon
 2. Grázlik Gabo a upírska zombia, Francesca Simon
 3. Grázlik Gabo a kráľovná, Francesca Simon
 4. Grázlik Gabo a kliatba múmie, Francesca Simon
 5. Grázlik Gabo a príšerná pestúnka, Francesca Simon
 6.  Nekonečný príbeh, Michael Ende
 7. Chcem len tvoje dobro, Petra Nagyová- Džerengová
 8. Jeden a pol ženy, Tatiana Brezinská Čuperová
 9. Bežať ako dáma, Alexandra Heminsleyová
 10. Kliatba, Jana Pronská
 11. Sila lásky, Eva Biela Brndiarová
 12. Odhalené tajomstvo, Paulína Dudášová-Svodovská
 13. Detské papučky, Kolektív
 14. Kód 1- Tajomstvo zázraku, Jozef Banáš
 15. Nič nemusím, Dana Hlavatá
 16. Polícia, Jo Nesbo
 17. Šlabikár šťastia- Návrat k sebe, Pavel „Harix“ Baričák
 18. Šťastie na mňa spadlo z neba, Zuzana Široká
 19. Učiteľ lásky, Robin Schoneová
 20. Neznámy vo svite mesiaca, Jude Deverauxová

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať - počas otváracej doby, alebo počas úradných hodín obecného úradu na tel. čísle. 44 / 55 47 460.

-Mgr. Ľudmila Kráľová-

Komentárov   

# Veľké ďakujemJana 2014-03-11 05:03
Ďakujem za dcéru, potešili ste tým aj mňa pani Kráľová, ak budete aj naďalej takto informovať o nových knihách a kupovať ich aj pre deti, radi budú chodiť do knižnice. Viem, že čítanie má svoj význam. Ďakujem Vám aj za súťaž deň ľudovej rozprávky aj všetkým pani učiteľkám za čítanie rozprávok v našej škole.
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# Nič nemusímDana Hlavatá 2014-05-31 14:31
Dobrý večer, potešilo ma, že som sa objavila so svojím najnovším titulom Nič nemusím aj vo vašej knižnici. Verím, že svojich čitateľov nesklamem ani tým, ktorý vyjde o pár týždňov - Nevinné klamstvá. Touto cestou dovoľte, aby som pozdravila všetkých, pre ktorých je knižka skvelým priateľom. Dana Hlavatá
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať
# RE - Nič nemusímĽudmila Kráľová 2014-06-02 09:50
Ďakujeme za Váš pozdrav, veríme, že aj Váš ďalší titul si nájde miesto v našej knižnici a tiež zaujme našich čitateľov.
Ľudmila Kráľová
Odpovedať | Odpovedať citáciou | Citovať

Pridať komentár


Bezpečnostný kód
Obnoviť

Copyright © 2011-2018.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________