O NÁS - HISTÓRIA FOTOGALÉRIA VEDENIE - KONTAKTY KALENDÁR AKCIÍ NAŠI SPONZORI

Fotogaléria folklórnej skupiny 2018
    ROK 2017 ROK 2016 ROK 2015 ROK 2014

Aktuálny rok 2018

V scénickom programe Susedia zhora i zdola na 12. ročníku Dní matky v Liptovských Sliačoch Poludnica uviedla choreografiu Na porubskej zábave. (Foto: Stanislav Kuzma)

Na 17. ročníku Dolnoliptovských folklórnych slávností pod Chočom (20. – 22. júla 2018) uviedla FsK Poludnica Privítanku murárov. (Foto: Stanislav Kuzma)

V roku 2018 dosiahol máj rekordnú výšku: 23 metrov. Mája nestavali len folklóristi, ale aj všetci chlapi, čo stáli naokolo. Nakoniec sa všetko v radosť obrátilo. (Foto: Ondrej Dvoran)

Na regionálnej prehliadke Nositelia tradícií uviedla Poludnica choreografiu Mg. Art. Eleny Chovanovej Na porubskej zábave. Odborná porota jej udelila Zlaté pásmo. (Foto: Peter Jambrich, Peter Stromko, Richard Macko)

Poludnica účinkovala na MDŽ v Liptovskom Mikuláši. Vystúpenie prítomné publikum oslovilo, potešilo a dodalo nových síl. (Foto: Ján Sokolský)

Porubská Poludnica zaspievala v piatok 9. februára 2018 vo fašiangovom sprievode mestom homrľajské piesne a uviedla stále živú tradíciu s medveďom mrmľajom, Homrľajom. (Foto: Zoltán Šíposs)

Homrľajka a Homrľajci. Fašiangové zvyky v Závažnej Porube oživila aj v roku 2018 folklórna skupina Poludnica. (Foto: Michaela Macková)


©2018

 

Copyright © 2011-2019.  Všetky práva vyhradené. Licencie k jednotlivým materiálom  na tejto webovej stránke vlastní prevádzkovateľ. Bez jeho súhlasu je ďalšia reprodukcia, alebo distribúcia zakázaná. (Pravidlá požívania...)


Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Technická podpora

E - mail - prihlásenie

Webová stránka obce bola vytvorená s použitím najnovších štandardov, preto staršie prehliadače nevedia spracovať jej najnovšie funkcie. Pokiaľ si pravidelne aktualizujete Váš internetový prehliadač  (napr.: Microsoft Edge, Internet Explorer, Avant Browser, Firefox, Flock, Google Chrome, Konqueror, Maxthon, Opera, Safari,... ) na novú verziu, nemali by ste na stránke zaznamenať žiadne problémy.

Webová stránka je optimalizovaná aj pre moderné mobilné zariadenia.


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________